O nas

Jak działamy?

Jeżeli masz za zadanie wyposażyć:

wiesz, że jest to wyzwanie.

Możesz to zrobić:

Zarówno w przypadku samodzielnego działania jak i współpracy z firmą specjalistyczną  kluczowy jest moment wyboru Partnera, któremu zlecimy  to zadanie.

Jest dużo firm oferujących podobne wyroby. Jak stwierdzić, że to jest właściwy wybór?

Warto wybrać firmę która: 

Okazując nam zaufanie masz gwarancję, że pomożemy na każdym etapie wyposażenia. Dzięki nam proces będzie przebiegał szybko i sprawnie. Pomożemy ominąć wiele raf które mogą się pojawić na drodze do nowego, wymarzonego wnętrza.

 

Twój sukces będzie naszą radością!

Nasza historia

Firma Ader Form sp. z o.o. rozpoczęła swoją działalność w 2002 roku. Powstała z doświadczenia branżowego właściciela i Jego pasji do tworzenia wnętrz. Specjalizujemy się w kompleksowym wyposażaniu biur, hoteli i restauracji oraz wnętrz domowych. Do chwili obecnej mamy na swoim koncie setki projektów zrealizowanych na terenie Polski i za granicą. W 2014 roku połączyliśmy się z działającym od 1995 roku producentem mebli biurowych – firmę Stratus. Decyzja ta pozwoliła nam znacząco rozszerzyć potencjał i bazę zadowolonych klientów.

Misja

Misją firmy jest kompleksowe realizowanie projektów w sposób terminowy i profesjonalny, odpowiadający oczekiwaniom naszych klientów. Tworzenie wnętrz jest naszą pasją, a satysfakcja klienta stanowi najwyższą wartość. Dbamy o ergonomię, design i piękno aranżowanej przestrzeni. Dostarczamy produkty i usługi najwyższej jakości. Oferujemy wyposażenie wnętrz biurowych, hotelowych i oświatowych dla instytucji państwowych oraz inwestorów prywatnych. Dla Państwa komfortu i jak najlepszego efektu realizowanego projektu oferujemy kompleksową usługę pod hasłem : ?Pomysł ? Projekt ? Wykonanie?. Jesteśmy dumni z partnerskich relacji biznesowych, które tworzymy z inwestorami i podwykonawcami zarówno w trakcie realizowanych projektów, jak i po ich zakończeniu.